admin

Eğitimin Amacı Nedir?

  • admin 
Bireyler, toplumsal yaşam biçimini ve mensubu oldukları sosyal ve kültürel değerlerini, yine o topluma uygun bir şekilde hazırlanan eğitim ile öğrenebilirler. Biz Safety Advanced Driving (S.A.D.) Academy olarak dünyada Güvenli ve İleri Sürüşün bilimsel ve tecrübeyle kanıtlanmış tekniklerini Türkiye trafik yol ve hava şartlarına uyarlanmış haliyle 34 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere sunuyoruz. Eğitimin temel ve en önemli olarak kabul edilen görevi ise kültürel değerleri, toplumsal devamlılığı, bütünlüğü sağlayarak… Daha fazlasını oku »Eğitimin Amacı Nedir?

Amacına Uygun Motosiklet Seçmek

  • admin 
Hayeller, gerçekler ve şehir efsaneleri… Daha neler neler… Halbuki kimimiz stres atmaya, kimimiz sırf hobi amaçlı, bazılarımız zaman kazanmak ya da ekonomi yapmak, mecburi  ticari kullanım gibi ihtiyaçlardan tercih ettiğimiz motosikletler modelleri… Peki amacı ne olursa olsun hangi model, hangi marka, kaç para, kaç yapar, ben de böyle sürebilir miyim, bana da bakarlarmı, tehlikeli mi? Kafanızda onlarca soru ve bu sorulara verilen ama sizi memnun etmeyen yüzlerce cevap. Ancak bir… Daha fazlasını oku »Amacına Uygun Motosiklet Seçmek

Ne Kadar Eğitim Almalıyım?

  • admin 
Eğitim eğitimden sonra kalandır, öğrenmek ise bitmeyen bir süreçtir… Yaşantımız boyunca her an bir şey öğreniyoruz, öğrenirken ya stresli uzun bir süreçten geçiyoruz ya da bir bilenden öğrenip maddi ve manevi kayıplar yaşamadan öğreniyoruz. Bu öğrenmes süreci her konuda aynı çalışıyor. İster motosiklet eğitimi olsun, ister yabancı dil… Ya konusunda uzman birinden eğitim alır maddi manevi kayıp yaşamadan doğruyu öğrenirsin ya da sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle öğrendiğin yabancı dille… Daha fazlasını oku »Ne Kadar Eğitim Almalıyım?